Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Od niedzieli 19 sierpnia br. parafialny zespół charytatywny wraz z Caritas Diecezji Płockiej przy współpracy z GOPS Czernice Borowe rozpoczyna akcję charytatywną „Tornister pełen uśmiechów”. Głównym celem akcji jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów poprzez zebranie funduszy i darów na skompletowanie wyprawek szkolnych dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji. Do plecaka zakupionego przez parafię będzie można włożyć podstawowe artykuły szkolne, które będą praktyczną wyprawką dla dzieci w wieku szkolnym z klas 0-3. Więcej szczegółowych informacji w najbliższych ogłoszeniach parafialnych.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa