Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

4 września 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych miała miejsce uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Uroczystość poprzedziła msza św. w intencji społeczności szkolnej celebrowana przez księdza kanonika Michała Gaszczyńskiego.

Pani Dyrektor Małgorzata Góralczyk powitała uczniów klas IV-VIII, rodziców, nauczycieli oraz gości zgromadzonych na dużej sali gimnastycznej. Sukcesów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy w nowym roku szkolnym życzył uczniom również pan Marek Wojciech Brzeziński, wójt gminy Czernice Borowe. Pogratulował także nauczycielom, którzy uzyskali kolejne stopnie awansu zawodowego i wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Pani Wicedyrektor Beata Ulatowska spotkała się z przedszkolakami i uczniami klas I-III na małej sali gimnastycznej. Do najmłodszych skierowała ciepłe słowa, życząc bezpiecznego i radosnego pobytu
w murach naszej szkoły.

Uroczystość zakończyła się spotkaniami uczniów z wychowawcami w klasach.

Tekst: Małgorzata Gałęziewska

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa