Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Diecezja Płocka w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2022 r. będzie organizatorem XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej. Hasło Olimpiady brzmi: Oblicza Miłosierdzia w nauczaniu i praktyce Kościoła.

W tych dniach do naszego miasta przyjedzie około 140 gości z całej Polski: zarówno uczestników, jak i opiekunów. Na uczestników Olimpiady czeka test wiedzy z określonej literatury, po którym najlepsza dziesiątka zakwalifikuje się do etapu ustnego. Etap ustny pozwoli wyłonić zwycięzców tegorocznej Olimpiady.

Dla wszystkich gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, jak np. zwiedzanie Muzeum Mazowieckiego, katedry, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, czy Koncert Miłosierdzia w Szkole Muzycznej.

Wydział Katechetyczny
Kurii Diecezjalnej Płockiej

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa