Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką sakralną i nie tylko, w niedzielę 17 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00, naszym gościem był p. Jan Nieliwodzki – akordeonista z Przasnysza, który swoją posługą muzyczną wspierał organizację trzech rodzinnych pikników parafialnych. Po zakończeniu Mszy Świętej wykonał dla nas kilka pieśni i piosenek religijnych m.in. “Jak szczęśliwa Polska cała”, “Cześć Maryi”, “Barka”, “Polskie kwiaty”.


 Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa