Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką organową i nie tylko w niedzielę 24 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszym gościem był p. Tomasz Kaszubowski, który pochodzi z Przasnysza, gdzie w roku 1992 ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej. Jest znanym muzykiem w dziedzinie gitary klasycznej. W roku 2002 ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczestnik licznych festiwali muzycznych w kraju i za granicą. Obecnie prowadzi klasę gitary w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie. Zapraszamy. Zaproszony gość wykonał utwory z epoki renesansu i czasów współczesnych: Wojciech Długoraj – Villanella, Louis de Narvaez – Pieśń cesarza, wariacje renesansu, Fancisco Tarrega – Mazurek G dur, Mazurek C dur, Julian Arcas – Bolero a moll, Eduardo Falu – Preludium i taniec carnavalito oraz kompozycje własne: Nokturu D dur, Etiuda e moll.Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa