Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach sierpniowej edycji wakacyjnych spotkań z muzyką sakralną i nie tylko, dzisiaj w czasie Mszy Świętej o godzinie 15:00, naszym gościem będzie znany ciechanowski trębacz p. Bogusław Tłoczkowski, który jest chorążym Wojska Polskiego w stanie spoczynku. Nasz Gość dźwiękami trąbki akompaniował muzyce organowej w czasie liturgii Mszy Świętej, a później wykonał kilka dodatkowych utworów, m.in. “Marsz Mokotowa”, “Pałacyk Michla” w hołdzie żyjącym i poległym powstańcom warszawskim oraz wszystkim, którzy oddali życie w walce o niepodległość naszej ojczyzny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa