Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 6 sierpnia 2017 r. podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszym gościem był Wiesław Moszczyński, który ubogacił przebieg liturgii Mszy Świętej, a na koniec wykonał kilka utworów: Nie rzucim Chryste, Jest zakątek, Ojczyzno ma, Deszcz jesienny deszcz, Z dawna Polski, Króluj nam Chryste, Nasze plany i nadzieje, Pod Twą obronę, Boże coś Polskę, na bis: Abba Ojcze. Serdecznie dziękujemy za podniosły koncert pieśni religijnych i patriotycznych.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa