Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 21 sierpnia 2016 r. podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 w ramach wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną, naszym gościem był p. Tomasz Kaszubowski, który pochodzi z Przasnysza, gdzie w roku 1992 ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej. Jest znanym muzykiem w dziedzinie gitary klasycznej. W roku 2002 ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczestnik licznych festiwali muzycznych w kraju i za granicą. Obecnie prowadzi klasę gitary w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Żyrardowie. Pan Tomasz gościł już w naszej parafii przed dwoma laty. Podczas koncertu wykonał następujące utwory: Wojciech Długoraj – Vilanella, Luis de Narváez – Pieśń Cesarza, Wariacje na temat popilnuj moich krów, dwa mazurki Francisco Tárrega, dwie kompozycje własne Tomasza Kaszubowskiego: Druga część Sonaty Andante, Etiuda e-moll, Julián Arcas – Bolero a-moll, Isaac Albeniz – Asturias oraz nostalgiczny utwór na bis Francisco Tárrega pt. Lagrima (łza), pasujący do deszczowego popołudnia.Zebrani zwiedzili wystawę w zabytkowej dzwonnicy przykościelnej oraz izbę pamięci.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa