Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Zapraszamy na 5 edycję Wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną. W niedzielę 6 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszym gościem będzie Pan Wiesław Moszczyński.

Pan Wiesław Moszczyński – jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Ukończył studia magisterskie na kierunku Historia w zakresie Historia Kultury oraz studia podyplomowe m.in. Pedagogiczne, Teologiczne, BHP, Prawno – Społeczne Aspekty Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat prowadzi również lokalny portal internetowy MlawaInfo.pl (MławaInfo.pl). Swój głos oraz grę na fortepianie i akordeonie kształcił w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mławie. Od kilku lat w miarę możliwości posługuje podczas Mszy Św. oraz innych uroczystości w różnych parafiach. Pierwszy raz można było usłyszeć w naszym kościele Pana Wiesława Moszczyńskiego 11 listopada 2016 r. w Święto Odzyskania Niepodległości. Podczas niedzielnego spotkania po Mszy Świętej zaprezentuje nam kilka pieśni religijnych i patriotycznych.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa