Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Zapraszamy na V edycję Wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną. W niedzielę 13 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszym gościem będzie Pani Agnieszka Grabowska (śpiew) i Pan Rafał Witkowski (organy).

Agnieszka Grabowska (sopran)

Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie dr. Patrycji Krzeszowskiej – Kubit. Wcześniej uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie w klasie prof. Tadeusza Cieślaka. Ma za sobą udział w wielu konkursach wokalnych takich jak np.: VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Zdzisława Skwary w Mławie- finał z Orkiestrą Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej w Olsztynie oraz III nagroda, XIII Festiwal Zespołów Kameralnych ,,O Warmio Moja Miła’’ im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie– brązowy dyplom, 22. Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Mikulasa Schneidera – Trnavsky’ego- finalistka pierwszej kategorii. Brała również udział w wielu kursach i warsztatach takich jak: VIII Kurs Wokalny w PSM I i II stopnia w Mławie prowadzonym przez dr. hab. Tadeusza Pszonkę (2013 r.), IX Sudeckim Festiwalu Muzycznym wraz z Warsztatami Wokalnymi w Szczawnie- Zdroju (2014 r.), XXXII Zimowym Kursie Wokalnym Duszniki Zdrój (2014 r.) – dyplom z wyróżnieniem, Internationalen Meisterkurs Musikakademie Rheinsberg (2014 r.) Uczestniczyła również w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II stopnia w Olsztynie pod patrontem Centrum Edukacji Artystycznej. Brała udział w Operze Komicznej pt.,, Gęś z Kairu”  wystawianej w 2013 r. w PSM w Mławie wcielając się w postać Celidory córki Don Pippo uwięzionej w wieży. W 2015r. zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi jako gryzetka od Maxima w operetce ,,Wesoła Wdówka” Franciszka Lehara. Posiada bogaty repertuar od operetki aż po pieśni, arie operowe m. in. Mozartowskie arie z opery ,,Wesele Figara”, ,,Cosi fan tutte,  ,,Uprowadzenie z seraju”, ,,Dyrektor teatru”, ,,Don Giovanni” i wiele innych.

Rafał Witkowski (akompaniament)

Absolwent Salezjańskiego Liceum Muzycznego w Lutomiersku. Studiował Dyrygenturę Chóralną w Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Organy w Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest finalistą I Międzynarodowego Konkursu Organowego w Łodzi. Obecnie jest organistą w parafii Świętego Wojciecha w Przasnyszu.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa