Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką organową i nie tylko, w niedzielę 28 lipca w czasie Mszy świętej o godzinie 15:00, naszym gościem był p. Juliusz Jakóbiak, który pełni posługę organisty w parafii Świętego Stanisława Kostki w Przasnyszu. Nasz Gość swoją obecnością i muzyką organową ubogacił przebieg liturgii Mszy świętej, oraz wykonał 3 utwory: Toccata d-mol autorstwa Jana Sebastiana Bacha, Obój Gabriela muzyka Ennio Moricone z filmu “Misja” we własnej transkrypcji na organy, Halleluja autorstwa Georga Friedricha Händela. Koncert poprowadził i poszczególne utwory zapowiadał p. Mateusz Tomaszewski.

Juliusz Jakóbiak przy organach w Kościele Parafialnym
 

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa