Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką organową i nie tylko, w niedzielę 4 sierpnia podczas Mszy świętej o godzinie 15:00, naszym gościem był p. Wojciech Nadratowski, który pełni posługę organisty w parafii Ducha Świętego w Węgrzynowie. Muzyczna uczta przygotowana przez naszego gościa wypełniona była pięknymi utworami religijnymi między innymi Ave Maryja, Ty tylko mnie poprowadź, Twoja miłość jak ciepły deszcz, kompozycja własna pt. Przyjacielu. Po zakończeniu koncertu publiczność pożegnała p. Wojciecha gromkimi oklaskami.Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa