Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Cykl wakacyjnych spotkań z muzyką organową rozpoczął p. Igor Krajewski, który pełni funkcję organisty w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie oraz p. Alicja Zajkowska, która akompaniowała na flecie poprzecznym. W czasie Mszy świętej oraz w ramach koncertu z repertuaru muzyki poważnej wykonano następujące utwory: Ave Maria wg Gulio Cacciniego, Obój Gabriela wg Ennio Morricone (temat z filmu Misja), Ave Maria wg Michała Lorenza, wariacja utworu Johanna Pachelbela Kanon D-dur, fragmenty Mszy Mozarta oraz Romeo i Julia (temat z opery pod tym samym tytułem). Na zakończenie koncertu p. Igor wykonał kompozycję własną pt. Przychodzisz do nas.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa