Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką organową i nie tylko w niedzielę 14 lipca w naszym kościele gościliśmy p. Bogdana Moszczyńskiego, który pełni posługę organisty w parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Żmijewie Kościelnym. Nasz gość muzyką organową i swoim głosem ubogacił liturgię Mszy świętej, a później wykonał kilka utworów o tematyce religijnej oraz kompozycję własną na kanwie muzyki poważnej. Wierni obecni w kościele podjęli wspólny śpiew o znanej pieśni religijnej pt. Czarna Madonna.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa