Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką organową i nie tylko w niedzielę 21 lipca podczas Mszy świętej o godzinie 15:00, gościliśmy w naszym kościele p. Dominika Molewskiego – absolwenta Wydziału Muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, który pełni posługę organisty w parafii Świętego Józefa w Ciechanowie. W czasie Mszy świętej oraz podczas koncertu zostały zaprezentowane głównie utwory skomponowane przez Johanna Pachelbela m.in. chorały, preludia i toccaty ponadto utwór Fryderyka Chopina Preludium E-moll oraz Ave Maria wg Franza Petera Schuberta. P. Dominik wykonał również utwór Obój Gabriela wg Ennio Morricone (temat z filmu Misja), który stał się poniekąd tradycją wakacyjnych koncertów muzyki organowej.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa