Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Od niedzieli 7 lipca rozpoczęły się wakacyjne spotkania z muzyką organową i nie tylko. W kolejne niedziele lipca i sierpnia podczas Mszy świętych o godzinie 15:00 będą gościli w naszym kościele organiści i muzycy, którzy swoją obecnością i wykonywaną muzyką uświetnią liturgię Mszy świętej i zaprezentują różne utwory religijne oraz z repertuaru muzyki poważnej. Serdecznie zapraszamy.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa