Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Około 30 redaktorów mediów diecezjalnych, parafialnych oraz świeckich wzięło udział 5 marca w wielkopostnym Dniu Skupienia w Opactwie Pobenedyktyńskim w Płocku. Ks. biskup Piotr Libera podkreślał, że dziennikarze, `głosząc Ewangelię na dachach`, pełnią ważną misję. Konferencję dla uczestników spotkania wygłosił ks. Krzysztof Świerczyński, wicedyrektor Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.

Do stolicy diecezji przyjechali przedstawiciele parafii: Świętego Krzyża w Płocku, Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, św. Mateusza w Pułtusku, św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim, św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim, Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie, św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu, św. Antoniego w Zegrzu, św. Stanisława BM w Czernicach Borowych. Byli także przedstawiciele mediów świeckich z Płocka, Gostynina i Nasielska.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa