27 lutego 2021 - Żyjmy Eucharystią – Niedziela „Ad Gentes” – 28.02.2021 +++ 23 lutego 2021 - „Jezus wybrał Płock”: 90. rocznica pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. siostrze Faustynie Świat potrzebuje miłosierdzia Bo ... +++ 23 lutego 2021 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „B” 21.02.2021 Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkieg ... +++ 22 lutego 2021 - List papieża Franciszka z okazji 90. rocznicy objawień Jezusa Miłosiernego Ojciec Święty uczestniczy w płoc ... +++ 22 lutego 2021 - Intencje Mszy Świętych 22.02.2021 – 28.02.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 22 lutego 2021 - Wielkopostna dekoracja kościoła +++ 17 lutego 2021 - Wielki Post 2021 +++ 17 lutego 2021 - Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post 2021 +++ 17 lutego 2021 - Przewodniczący Episkopatu apeluje o pogłębienie życia duchowego w Wielkim Poście APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI ... +++ 16 lutego 2021 - Zapowiedzi przedślubne 14.02.2021 – 21.02.2021 Michał Soliński – parafia pw. ... +++ webdesign

Biuro Programu „Niepodległa” wspólnie ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej stworzyło utwór „Wszystko będzie dobrze”. Solidarność to jedna z najważniejszych wartości międzyludzkich, szczególnie bliska Polakom – w trudnych chwilach potrafimy się zjednoczyć i wspólnie zmierzyć z kryzysem. Biuro Programu „Niepodległa” wraz z gwiazdami polskiej muzyki przygotowało projekt przypominający, że także w czasie pandemii, kiedy towarzyszy nam niepokój, mimo konieczności zachowania fizycznego dystansu, cały czas jesteśmy razem i wspólnie uda nam się przetrwać trudne chwile. Zachęcamy do posłuchania utworu:

Biuro Programu „Niepodległa” zaprosiło do wyjątkowego projektu muzycznego wykonawców, którzy we wspólnym utworze dodają nam wszystkim otuchy i przypominają, że choć teraz nastał czas próby, to wkrótce wrócimy do normalnego życia.

O tym, że wszystko będzie dobrze, zapewniają nas: Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej), zespół TULIA oraz Roksana Węgiel.

Autorem słów i muzyki jest Wojciech Byrski, a producentem muzycznym Marcin Kindla.

Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie: #wszystkobędziedobrze. Choć na co dzień wiele nas różni, w obliczu pandemii musimy pokazać naszą jedność i solidarność. Pokażmy światu, że jesteśmy razem i zaśpiewajmy wspólnie, stawiając muzyczną granicę wirusowi – uwierzmy, że wkrótce #wszystkobędziedobrze.

Utwór został nagrany i przygotowany zgodnie z wymogami stanu epidemii – każdy z artystów nagrywał swoją partię indywidualnie zgodnie z zaleceniem #zostańwdomu. Zapraszamy wszystkich do pozostania w domach – jeżeli to tylko możliwe – i wspólnego zaśpiewania #wszystkobędziedobrze.

Źródło: www.niepodlegla.gov.pl

Rok liturgiczny 2020/2021