Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Czcigodni Księża! Kochani Diecezjanie! W minioną niedzielę Ojciec Święty Franciszek podczas modlitwy „Anioł Pański” ogłosił w całym Kościele sobotę 7 września, wigilię święta Narodzenia Maryi, Królowej Pokoju, dniem postu i modlitwy w intencji pokoju w Syrii, na Bliskim Wschodzie i na całym świecie.

Gorąco zachęcam Was wszystkich, byście przyłączyli się do tej inicjatywy i podjęli papieskie wezwanie. Proszę także, by w miarę możliwości we wspólnotach parafialnych odbyły się modlitwy przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Pamiętajcie też o podjęciu w tym dniu postu.

Jako Kościół diecezjalny módlmy się do Boga, za przyczyną Maryi, o zachowanie świata od groźby wojny.

Z pasterskim błogosławieństwem

Płock, dnia 3 września 2013 r.

Wasz biskup Piotr

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa