Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W czwartek 24 czerwca 2021 r. uczniowie, rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli we mszy świętej w kościele pw. Św. Achacjusza i Towarzyszy Męczenników w Czernicach Borowych, którą sprawował Ksiądz Proboszcz Michał Gaszczyński w intencji całej społeczności szkolnej.

25 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych o godzinie 8:00 nastąpiło rozdanie świadectw promocyjnych i nagród przez wychowawców klas: I, IIA, IIB, IV, V, VI, VIIA, VIIB w salach lekcyjnych. Tegoroczne obchody zakończenia roku miały charakter symboliczny z uwagi na zasady reżimu sanitarnego.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa