Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Na zakończenie wakacyjnych spotkań z muzyką sakralną i nie tylko, w niedzielę 31 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszym gościem była p. Justyna Iwancz, która pochodzi z Ciechanowa, gdzie ukończyła szkołę muzyczną w klasie kilku instrumentów, m.in. pianino, flet, lutnia. Swoją obecnością, muzyką i śpiewem uświetniła przebieg liturgii Mszy Świętej, a później wykonała kilka dodatkowych utworów muzycznych o charakterze religijno – patriotycznym m.in. Czerwone maki na Monte Cassino, Biały Krzyż, Mury, a także Całuję Twoje dłonie Panie, Błogosławiony, Salve Mater Misericordiae.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa