Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej
3 grudnia 2020 - 190. rocznica wybuchu Powstania Listopadowego fot. Kancelaria Sejmu / Aleksander ... +++ 3 grudnia 2020 - Pomóżmy Laurze!!! W imieniu rodziców Laury chorując ... +++ 1 grudnia 2020 - I NIEDZIELA ADWENTU „B” 29.11.2020 Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adw ... +++ 1 grudnia 2020 - Rekolekcje Adwentowe 2020 +++ 30 listopada 2020 - Intencje Mszy Świętych 30.11.2020 – 06.12.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 29 listopada 2020 - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom +++ 28 listopada 2020 - Papież zachęcił Polaków do dobrego przeżywania Adwentu Niech radosne oczekiwanie na przyj ... +++ 28 listopada 2020 - Prezydium Episkopatu: Niech adwentowe oczekiwanie nas przemieni Niech oczekiwanie na spełnienie te ... +++ 28 listopada 2020 - Oddanie33 Więcej informacji >>> +++ 26 listopada 2020 - Rekolekcje Adwentowe Czernice Borowe, dn. 29 listopada ... +++ webdesign

Na zakończenie wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną, w niedzielę 28 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszymi gośćmi byli: p. Joanna Ostaszewska – organy i p. Bogusław Tłoczkowski – trąbka, którzy uświetnili liturgię Mszy Świętej, a później wykonali kilka dodatkowych utworów muzycznych. Pani Joanna ukończyła Akademię Muzyczną w Warszawie oraz Diecezjalne Studium Organistowskie w Płocku. Jest organistką w parafii Świętego Wojciecha w Nasielsku, gdzie m.in. prowadzi chór i orkiestrę dętą. Pan Bogusław mieszka w Ciechanowie i jest chorążym Wojska Polskiego w stanie spoczynku. Duet wykonał następujące utwory: Ave Maryja Franza Schuberta, Maryjo, Śliczna Pani, Ave Maryja Jana Sebastiana Bacha, Unoszę wzrok, Jest Zakątek Alicji Gołaszewskiej, Nim Świt Ks. Zbigniewa Łebka, Serenada Franza Schuberta, Nie lękajcie się Piotra Pałki oraz na zakończenie hymn Światowych Dni Młodzieży – Błogosławieni Miłosierni Jakuba Blycharza. To ostatnie tegoroczne spotkanie było uwielbieniem Maryi, która w sierpniu jest szczególnie obecna w naszym życiu duchowym i narodowym.

Rok liturgiczny 2020/2021


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego