Parafia Rzymskokatolicka Św. Stanisława BM w Czernicach Borowych realizuje projekt pn. Zakup dźwiękoszczelnego konfesjonału do kościoła w Czernicach Borowych, dofinansowany ze środków PFRON w ramach programu „Dostępna przestrzeń publiczna”.

Całkowity koszt realizacji projektu 75 000,00 zł, w tym kwota dofinansowania 60 000,00 zł.

Okres realizacji 20.11.2023 r. do 31.03.2024 r.

W ramach zadania zostanie zakupiony i zamontowany wyspecjalizowany konfesjonał dźwiękoszczelny z drewna dębowego nawiązujący do stylu ołtarzy bocznych w kościele, wyposażony m.in. w klimatyzację, przesuwną kratkę, tapicerowane panele w części penitetna gwarantujące dźwiękoszczelność, czujnik w klęczniku i na fotelu penitenta, pneumatyczną poduszkę pod lędźwie, pętlę indukcyjną, dodatkową, opuszczaną półkę po stronie spowiednika, ozonator.

Wykonawcą wyłonionym w trybie zapytania ofertowego jest PANDA TRZEBNICA SP. Z O.O., Milicka 23, 55-100 Trzebnica.

Projekt konfesjonału:

Rok liturgiczny 2023/2024