Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Zespół “Pseudonim” został założony w Przasnyszu. Na co dzień występuje w składzie 5-cio osobowym. W naszym kościele wystąpi w następującym składzie: Anna Nachtygal – wokal, Janusz Nachtygal – instrumenty klawiszowe, Krzysztof Gajewski – gitara basowa, Paweł Olszewski – perkusja. Zespół ma na koncie różne sukcesy m.in. pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie. Gra koncerty na terenie całego kraju w kościołach, szkołach i instytucjach.
Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa