Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Biskup Płocki Piotr Libera zarządził, aby w czwartek 28 lutego br. o godz. 20.00 we wszystkich kościołach i kaplicach naszej diecezji zabiły na dłuższą chwilę dzwony. Poprzez ten symboliczny akt chcemy podziękować Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI za jego posługę na Stolicy Piotrowej i „światły pontyfikat”. Dźwięk dzwonów niech pobudzi również nasze serca do serdecznej modlitwy za Benedykta XVI i Kościół.
Płock, dnia 26 lutego 2013 r.

Ks. Mirosław Milewski – Wikariusz Generalny

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa