Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




5 maja 2021 - NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI „B” 03.05.2021 Dzisiaj obchodzimy uroczystość Na ... +++ 4 maja 2021 - Papież modli się na różańcu za zmarłych na koronawirusa – rozpoczął się “maraton modlitewny ” o ustanie pandemii Wiele osób bezpośrednio dotknięt ... +++ 4 maja 2021 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA „B” 02.05.2021 Dziś piąta niedziela Wielkanocy i ... +++ 4 maja 2021 - Msza Święta w intencji OSP Czernice Borowe 03.05.2021 +++ 4 maja 2021 - Msza Święta w intencji maturzystów 03.04.2021 +++ 3 maja 2021 - Intencje Mszy Świętych 03.05.2021 – 09.05.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 2 maja 2021 - Zapowiedzi przedślubne 02.05.2021 – 09.05.2021 Damian Piotrowski – parafia pw. ... +++ 1 maja 2021 - Nabożeństwa majowe Nabożeństwo majowe w dni powszedn ... +++ 30 kwietnia 2021 - Weronika Korthals – On – Jan Twardowski – poezja śpiewana +++ 27 kwietnia 2021 - Sakrament Chrztu Świętego Zuzanny Kijewskiej 25.04.2021 +++ webdesign

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 16 października br. (piątek), zmarł ks. Benedykt Grabowski, emeryt. Przeżył 85 lat w tym 61 w kapłaństwie.

Pogrzeb śp. ks. Benedykta Grabowskiego odbędzie się 20 października (wtorek) o godz. 11.00 w parafii św. Jana Chrzciciela w Krasnem. Mszy Świętej pogrzebowej przewodniczyć będzie bp Mirosław Milewski. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu śp. ks. Benedykta. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


ks. Benedykt Grabowski
ur. 23 grudnia 1935 r. w Szwejkach, par. Krasne;
diakonat: 15 marca 1959 r. w Płocku;
kapłaństwo: 14 czerwca 1959 r. w Płocku;
praca duszpasterska: Gostynin (wikariusz w latach 1959-1961), Skołatowo (1961-1962), Wyszków (1962-1968), Bulkowo i Pilichowo (proboszcz w latach (1968-1970), Czernice (1970-1980), Porządzie (1980-1981), Rogowo (1981-1982), Skołatowo (1982-1991), Jeżewo (1991-1992), Węgrzynowo (1992-2004),
emerytura od 2004 r.;
zm. 16 października 2020 r. w Sikorzu, Leonianum.

Rok liturgiczny 2020/2021
Poczta www

Archiwa