Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
12 października 2019 - Różaniec z udziałem dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego 09.10.2019 +++ 12 października 2019 - ZŁOTE GODY MIESZKAŃCÓW GMINY CZERNICE BOROWE Jubileusz Złotych Godów to wspani ... +++ 12 października 2019 - Intencje Mszy Świętych 14.10.2019 – 20.10.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 8 października 2019 - Koncert pieśni z okazji XIX Dnia Papieskiego +++ 8 października 2019 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 06.10.2019 Dzisiaj dwudziesta siódma niedziel ... +++ 6 października 2019 - LIST KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI ZAPOWIADAJĄCY OBCHODY XIX DNIA PAPIESKIEGO „Wstańcie, chodźmy!” Umiłowa ... +++ 5 października 2019 - Różaniec 2019 Nabożeństwo różańcowe w dni po ... +++ 5 października 2019 - Październik 2019 – Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny W Światowy Dzień Misyjny 2017 r. ... +++ 5 października 2019 - Pielgrzymka do Działdowa i Obór 21.09.2019 +++ 5 października 2019 - Różaniec z udziałem dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej 02.10.2019 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

PONIEDZIAŁEK

14.03.16

9:30 Śp. Krystyna Kamińska – Msza Święta z okazji imienin.
Śp. Wiktoria i Józef Milewscy.
11:30 Śp. rodzice Aleksandra i Władysław Trzcińscy, siostra Aurelia Trzcińska oraz Małgorzata Kościug.
16:30 Śp. Zofia, Józef i Tadeusz Dobrzyńscy.

WTOREK

15.03.16

9:30 Śp. Kazimierz Chmieliński, Małgorzata Sydow, Marianna Morawska i Edmund Dopierała.
11:30 Śp. rodzice Feliksa i Aleksander Chrostek.
16:30 Śp. Edward Pszczółkowski – 3. rocznica śmierci oraz jego rodzice Stefania i Maksym Pszczółkowscy.

ŚRODA

16.03.16

16:30 Śp. rodzice Józef i Genowefa Kienik oraz Agnieszka Gadomska – Msza Święta z okazji imienin Józefa.

CZWARTEK

17.03.16

16:30 Śp. rodzice Bonifacy i Henryka Rupińscy.

PIĄTEK

18.03.16

16:30 Śp. Józef Kawiecki – Msza Święta z okazji imienin.

SOBOTA

19.03.16

10:00 Śp. Józefa Marta Romaneczko – Msza Święta z okazji urodzin i imienin.
16:30 Śp. Marianna i Józef Stępień.
17:00 Śp. Irena – 3. rocznica śmierci i Józef Jaguś oraz Anna Malinowska – 9. rocznica śmierci – Msza Święta w dniu imienin Józefa.

NIEDZIELA

20.03.16

10:00 Śp. Lucjan i Marianna Majewscy – rocznica śmierci Lucjana.
12:00 Msza Święta za Parafian.
15:00 Śp. rodzice Walentyna i Stanisław Cienkus oraz brat Tadeusz Cienkus – 6. rocznica śmierci Walentyny.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego