Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej
Serdeczne podziękowania dla Rady Duszpasterskiej, Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas za przygotowanie spotkania dla dzieci z okazji świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku i Objawienia Pańskiego. W trakcie spotkania zabawy i konkursy poprowadził zespół TAKT, uczestnicy wysłuchali koncertu kolęd zespołu DEKALOG. Dziękujemy całej parafii za okazane wsparcie materialne i wszystkim, którzy okazali swoją pomoc. Spotkanie z niespodziankami przyniosło dzieciom dużo radości, dlatego chcemy w taki sposób spotkać się również w przyszłym roku.

Zdjęcia: Katarzyna Rudna

Relacja na facebooku Dekanatu Przasnyskiego >>>

Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego