5 grudnia 2021 - Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie +++ 2 grudnia 2021 - Jubileusz 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej w Pułtusku Akcja Katolicka Diecezji Płockiej ... +++ 1 grudnia 2021 - Rekolekcje Adwentowe 2021 +++ 29 listopada 2021 - Ciekawy film na Adwent – Nędzarz i Madame +++ 29 listopada 2021 - I NIEDZIELA ADWENTU „C” 28.11.2021 Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adw ... +++ 29 listopada 2021 - Intencje Mszy Świętych 29.11.2021 – 05.12.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 28 listopada 2021 - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom +++ 27 listopada 2021 - Rekolekcje Adwentowe w Roku Świętego Józefa Czernice Borowe, dn. 28 listopada ... +++ 27 listopada 2021 - Spotkanie dzieci na cmentarzu parafialnym z modlitwą za zmarłych przed uroczystością Pierwszej i Drugiej Komunii Świętej 21.11.2021 +++ 26 listopada 2021 - Msza Święta z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora 20.11.2021 +++ webdesign

Środa 15.08.2018

Paweł Stawiński

Paweł Stawiński jest muzykiem, wokalistą oraz pianistą. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Jest również magistrem filologii angielskiej. Swoje umiejętności artystyczne kształcił pod okiem wybitnych autorytetów muzycznych takich jak Krystyna Stańko – znana wokalistka jazzowa, czy też Włodzimierz Nahorny – wielka postać polskiej pianistyki jazzowej.

Paweł jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Potrafi śpiewać kontratenorem sopranowym, co jest niezwykle rzadką cechą i przez co porównywany jest do takich międzynarodowych autorytetów muzycznych jak Maxwell czy Vitas.

Paweł Stawiński jest również uczestnikiem polskch edycji programów telewizyjnych „X Factor” oraz „Mam Talent”.

Marta Stawińska

Marta Stawińska jest polonistką oraz wokalistką. Ukończyła studia polonistyczne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Śpiewem interesowała się od zawsze. Współpracowała z takimi osobistościami polskiej sceny muzycznej jak Robert Szpręgiel czy Anna Fabrello.

Pisze sztuki teatralne. Jest laureatką wielu przeglądów, konkursów i festiwali wokalnych, a także teatralnych, na których to nierzadko wystawiała swoją własną twórczość. Pisze teksty do utworów muzycznych. Będąc żoną Pawła Stawińskiego współpracuje z nim, wspólnie koncertując oraz pisząc teksty do jego piosenek.

Rok liturgiczny 2021/2022