Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W czwartek 11.04.2024 w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający Świętego Jana Pawła II. Zgromadził on całą naszą społeczność szkolną wraz z oddziałami przedszkolnymi. Uroczystość rozpoczął Ksiądz Proboszcz Michał Gaszczyński następnie uczniowie klas IV oraz klasy IIb wraz z ze szkolnym chórem przedstawili montaż słowno-muzyczny wzbogacony odtworzonymi słowami Papieża- Polaka. Występujący przypomnieli podstawowe wartości, postawę wobec świata i przesłanie jakie głosił Św. Jan Paweł II. Pięknym, radosnym i emocjonalnym śpiewem ulubionych Jego oazowych piosenek oddali chwałę Bogu i złożyli hołd największemu Polakowi wszechczasów, a także podziękowali za Jego wieloletni pontyfikat. Na zakończenie Pani Dyrektor Małgorzata Góralczyk podziękowała za wspaniałą lekcję wychowawczą wszystkim, którzy przygotowali uroczystość.

Dzięki takim spotkaniom nasz Rodak Święty Jan Paweł II i Jego nauka ciągle żyje w naszej pamięci. Apel spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i dostarczył wiele wzruszeń całej społeczności szkolnej.

Tekst: Anna Rekosz

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa