Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Strona internetowa naszej parafii www.parafia.czerniceborowe.pl zajęła pierwsze miejsce w II Diecezjalnym Konkursie na Najciekawszą Gazetkę Parafialną i Parafialną Stronę Internetową. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 26 marca w Sali Biskupów Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku, z udziałem laureatów i uczestników, księży i osób świeckich. Przy okazji tego sympatycznego sukcesu, raz jeszcze słowa podziękowania dla p. Wojciecha Brzezińskiego Wójta Gminy Czernice Borowe za pomoc i życzliwość oraz dla pracowników Gminnego Centrum Informacji, a szczególnie dla p. Kamila Grabowskiego i wszystkich, którzy w różnej formie wspierają to wspólne dobro naszej małej ojczyzny – parafii i gminy Czernice Borowe.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa