Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




1 grudnia 2020 - I NIEDZIELA ADWENTU „B” 29.11.2020 Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adw ... +++ 1 grudnia 2020 - Rekolekcje Adwentowe 2020 +++ 30 listopada 2020 - Intencje Mszy Świętych 30.11.2020 – 06.12.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 29 listopada 2020 - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom +++ 28 listopada 2020 - Papież zachęcił Polaków do dobrego przeżywania Adwentu Niech radosne oczekiwanie na przyj ... +++ 28 listopada 2020 - Prezydium Episkopatu: Niech adwentowe oczekiwanie nas przemieni Niech oczekiwanie na spełnienie te ... +++ 28 listopada 2020 - Oddanie33 Więcej informacji >>> +++ 26 listopada 2020 - Rekolekcje Adwentowe Czernice Borowe, dn. 29 listopada ... +++ 24 listopada 2020 - Poświęcenie figurki Świętej Cecylii – patronki muzyki sakralnej 22.11.2020 Rzeźbę ku czci tej świętej dzie ... +++ 24 listopada 2020 - 18. rocznica urodzin Kamila Zakrzewskiego 21.11.2020 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

30.10.17

15:30 Śp. Marianna Safinowska – 3. rocznica śmierci.
16:30 Śp. Halina i Władysław Chrostowscy oraz Stanisław Krzesiński – 3. rocznica śmierci Haliny.
WTOREK

31.10.17

15:30 Śp. Sławomir Czaplicki – 13. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Halina Klimkowska – 3. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
ŚRODA

01.11.17

10:00 Śp. rodzice Marianna i Stanisław Jabłońscy, brat Henryk oraz zmarli z rodziny Jabłońskich i Rudnych.
12:00 Msza Święta za Parafian.
CZWARTEK

02.11.17

10:00 Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych, szczególnie śp. parafian, fundatorów kościoła i dobroczyńców naszej parafii.
16:30 Śp. wszyscy zmarli z rodziny Gadomskich: Agnieszka i Przemysław, Danuta i Eugeniusz; z rodziny Żelarzewskich: Jan i Leokadia; z rodziny Królickich: Ewa i Kazimierz; z rodziny Wasilewskich: Urszula i Rajmund; z rodziny Kienik: Józef i Genowefa.
PIĄTEK

03.11.17

16:30 Śp. Jadwiga Kocięcka – 1 rocznica śmierci oraz córeczka Kocięcka.
SOBOTA

04.11.17

9:00 Śp. Julian Grzybowski – 1. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 06.12.2017, godz. 16:30.
10:00 Śp. Zofia, Wacław i Henryk Zimak.
NIEDZIELA

05.11.17

10:00 Śp. Ireneusz Stępień.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla rodziny Grażyny i Janusza Smolińskich z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
15:00 Śp. Cezary Nosarzewski – 4. rocznica śmierci i Marianna Nosarzewska.
Rok liturgiczny 2020/2021


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego