Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Niedziela 25 października w naszej parafii miała szczególny charakter, ponieważ dziewczęta z Parafialnego Centrum Światowych Dni Młodzieży po raz drugi przygotowały prezentację multimedialną na temat tego wielkiego wydarzenia. Po każdej Mszy Świętej zbierano ofiary do puszek w ramach ogólnodiecezjalnej akcji Napełnij Dzban z przeznaczeniem na dofinansowanie przyjazdu do Polski młodzieży w trudnej sytuacji materialnej z innych krajów świata. W czasie Mszy Świętej o godzinie 10:00 wystąpiła schola parafialna z repertuarem pieśni dla Świętego Jana Pawła II, a po każdej Mszy Świętej była możliwość oddania czci relikwiom Papieża Polaka.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa