Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Wspólne Eucharystie, nabożeństwa Drogi Krzyżowej, adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty, znalazły się w programie dwudniowej (16-17 marca br.) pielgrzymki maturzystów diecezji płockiej na Jasną Górę: „Gdy wejdziecie w dorosłość, będziecie musieli opowiedzieć się za Jezusem, albo za wielkimi tego świata. Staniecie po stronie uczciwości albo po stronie kariery” – głosił biskup płocki Piotr Libera.

(źródło i więcej informacji: http://diecezjaplocka.pl/dla-wiernych/aktualnosci/2018/032018/ponad-4-tysiace-maturzystow-z-diecezji-plockiej-pielgrzymowalo-na-jasna-gore)

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa