Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Tradycyjnie każdego roku nasza Jednostka OSP Czernice Borowe świętuje wspólnie z parafią Dzień Strażaka. W tym roku podobnie jak w roku ubiegłym spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie na Mszy Świętej w dniu 3 maja 2017 r. Nasze spotkanie integracyjne  miało miejsce na dzwonnicy przykościelnej. Jesteśmy wdzięczni za jej udostępnianie.

Druhowie OSP

Zdjęcia: Katarzyna Rudna

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa