Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 5 sierpnia 2018 r. podczas Mszy Świętej o godz. 15:00 w ramach wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną gościliśmy Łukasza Juszkiewicza. Pan Łukasz jest Absolwentem Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy na kierunku Teatr w Ciechanowie oraz Szkoły Muzycznej I – go i II – go stopnia w klasie klarnetu oraz śpiewu klasycznego. Jest laureatem wielu prestiżowych Festiwali m.in. III edycja „The Voice of Poland” w drużynie Marka Piekarczyka. W tym roku został laureatem Festiwalu Piosenki Literackiej OFPA w Rybniku oraz Festiwalu lat 60 – tych i 70 – tych „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”, gdzie otrzymał I Nagrodę Prezesa Zaiks-u Janusza Foglera. Oprócz swoich projektów i przygotowania solowego repertuaru na płytę koncertuje z Marcinem Wyrostkiem i Corazon. Inne osiągnięcia: Grand Prix na Festiwalu lat 60 – tych i 70 – tych pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”, nagroda ufundowana przez Związek Artystów Polskich i Prezesa Ryszarda Poznakowskiego, I miejsce na festiwalu Czesława Niemena – Niemenomania 2015 w Białymstoku, wyróżnienie na Festiwalu Niemen Non Stop w Słupsku. Poza tym nagrodzony trzy razy statuetką Artysty Roku 2014, 2015 i 2017. Ze swoimi uczniami nagrał płytę pt. „Duety” cz. I. Podczas koncertu razem z Łukaszem Juszkiewiczem wystąpiły trzy jego uczennice: Oliwia Turadek , Alicja Kaszubowska i Weronika Rekosz. Podczas koncertu wykonano następujące utwory: Ave Maria, Nie oczekuję dziś nikogo, Niebieska piosenka, Falling slowly (muzyka z filmu pt.: “Once”), Ostatni list, Halleluja, Jednego serca, Unoszę wzrok.

 

 

 

Zdjęcia i wideo: Adrian Podsiedlik, archiwum parafii

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa