Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W kolejną niedzielę sierpnia w czasie Mszy świętej o godzinie 15:00 gościliśmy scholę młodzieżową w składzie: Piotr (instrumenty klawiszowe) oraz wokal: Ania, Agnieszka i Natalia z parafii Łysakowo. Młodzi artyści połączyli wspólną modlitwę z pięknym śpiewem i muzyką o charakterze religijnym. Nastrojowo i wzruszająco zabrzmiały pieśni ku czci Matki Bożej, która w sierpniu jest nam szczególnie bliska. Po Mszy świętej tradycyjnie schola wykonała kilka utworów znanych i nieznanych jako uwielbienie Boga. Jednocześnie była to “muzyczna uczta” dla licznie zgromadzonych wiernych, naszych drogich parafian i gości. Młodzi muzycy wykonali utwory: Ty tylko mnie poprowadź, Maryjo śliczna Pani, Tam ja mam pałac, Chwalę Ciebie Panie i uwielbiam, Z Bogiem cały czas. Koncert został nagrodzony dużymi oklaskami.

Fragment koncertu:

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa