Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 3 maja o godzinie 12:00 została odprawiona Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla naszej Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z okazji wspomnienia Świętego Floriana – Patrona Strażaków oraz Msza Święta dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Świętego dla tegorocznych maturzystów. Mszę Świętą koncelebrował i okolicznościowe kazanie wygłosił ksiądz Robert Kępczyński – wikariusz parafii Świętego Wojciecha w Przasnyszu. Po zakończeniu Mszy Świętej Druhowie Strażacy otrzymali pamiątkowe „Modlitewniki Strażaka”. Udostępniona została  dzwonnica przykościelna na spotkanie integracyjne strażaków z OSP Czernice Borowe.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa