< 2018 >

Rodzina Radia Maryja rozpoczyna dzisiaj dwudniową pielgrzymkę na Jasną Górę.  Hasło tegorocznej pielgrzymki to „Polska miłością wskrzeszona”. Transmisję przeprowadzą Radio Maryja i Telewizja Trwam.   Pielgrzymka rozpocznie się o godzinie 17.30 koncertem Orkiestry Victoria. Następnie o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp. Antoniego Pacyfika Dydycza. W programie nie zabraknie modlitwy różańcowej i Apelu Jasnogórskiego. Centralnym punktem pielgrzymki będzie niedzielna Msza św. o godzinie 11.00, której będzie przewodniczył ks. kard. Zenon Grocholewski z Watykanu. Pielgrzymka zakończy się Koronką do Miłosierdzia Bożego. – Na miejscu będzie można się zaopatrzyć w dobrą książkę, pobrać bezpłatne materiały czy złożyć ofiarę – zwraca uwagę dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR. Będą namioty Fundacji „Nasza Przyszłość” z kalendarzami Radia Maryja na 2019 rok, budującymi książkami od dzieci do dorosłych – pomyślmy o młodzieży – pamiątkami. Wszystkie namioty tego samego koloru, a między nimi […] mniejsze namioty z bezpłatnymi materiałami, folderami z informacjami o Radiu Maryja i naszych dziełach, z obrazkami Radia Maryja i przekazami na ofiary dla Radia Maryja i Telewizji Trwam. W tych mniejszych namiotach będą też skarbonki na symboliczną różę dla Matki Bożej, tj. ofiary na Jej radio – Radio Maryja – mówi Dyrektor Radia Maryja.

Źródło: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/199105,xxvii-pielgrzymka-rodziny-radia-maryja-na-jasna-gore.html

Rok liturgiczny 2018/2019