Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach III edycji wakacyjnych spotkań z muzyką sakralną i nie tylko, w niedzielę  9 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00, był obecny wśród nas zespół o nazwie „Dekalog” z Przasnysza, który już mieliśmy okazję poznać podczas ostatniego Parafialnego Pikniku Rodzinnego. Zespół  reprezentowali: Anna Rafalska, Paulina Budna, Klaudia Mikołajczyk – wokal, Janusz Nachtygal – pianino i Jarosław Dawidziuk – gitara basowa. Śpiewem i muzyką włączyli się oni w liturgię Mszy Świętej, a później wykonali kilka pieśni i piosenek religijnych, przede wszystkim ku czci Matki Bożej Jasnogórskiej ze względu na miesiąc sierpień, który przeżywamy. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę poprzez śpiew i muzykę, a także podniosły nastrój Apelu Jasnogórskiego, który przeżywaliśmy w jedności z Pieszą Pielgrzymką Diecezji Płockiej do Częstochowy.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa