DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

27.06.22

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Czernice Borowe z okazji poświęcenia pól.
17:00 Śp. Włodzimierz i Barbara Smolińscy oraz Andrzej i Krzysztof Smolińscy – 22. rocznica śmierci Włodzimierza.

28.06.22

8:00 Msza Święta według formularza Mszału Rzymskiego o wybór biskupa.
15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Chojnowo, Kolonia Chojnowo i Chojnówka z okazji poświęcenia pól.

29.06.22

16:00 Śp. Piotr i Leokadia Szpyt oraz Władysław i Apolonia Rutkowscy – Msza Święta z okazji imienin Piotra.
16:30 Śp. Piotr Krajewski – Msza Święta z okazji imienin

30.06.22

16:30 Śp. Emilia, Walenty i Marian Bartołd oraz Ewa Krajewska.
17:00 Śp. Anna, Jan, Włodzimierz i Paweł Korzeniewscy.

01.07.22

16:30 Śp. Jadwiga Wiśniewska-Pikus – 1. rocznica śmierci  oraz 5. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
Śp. Monika Pszczółkowska – 1. Msza Święta Gregoriańska.
17:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w Rodzinie Pauliny i Krzysztofa Chiniewicz z okazji 10. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.

02.07.22

9:00 Śp. Monika Pszczółkowska – 2. Msza Święta Gregoriańska.
10:00 Śp. rodzice Jadwiga i Czesław Kuskowscy, dziadkowie Teresa i Bolesław Kuskowscy oraz stryj Kazimierz Kuskowski.
Śp. Agnieszka Kowalska, Eugenia i Henryk Kowalscy  oraz córka Anna  i wszyscy zmarli z rodziny Zembrzuskich – 23. rocznica śmierci Anny i 3. rocznica śmierci Agnieszki.
11:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Jadwigi Rutkowskiej z okazji 85. rocznicy urodzin – intencja Rodziny.

03.07.22

8:30 Śp. Anna i Mieczysław Gostkowscy – 5. rocznica śmierci mamy Anny oraz zmarli z rodziny Gostkowskich.
10:00 Śp. mąż Stanisław Radomski – 20. rocznica śmierci, teściowie Ewa i Aleksander Radomscy, rodzice Jan i Marianna Kołakowscy oraz zmarli z Rodziny Kołakowskich.
12:00 Msza Święta za Parafian (sakrament chrztu).
15:00 Śp. Sabina i Stanisław Maciejewscy – rocznica śmierci Sabiny.
Śp. rodzice Romualda i Stanisław Przybyłowscy – 68. rocznica śmierci Romualdy oraz 31. rocznica śmierci Stanisława.
Śp. Monika Pszczółkowska – 3. Msza Święta Gregoriańska.