Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 7 czerwca 2015 r. w Czernicach Borowych rozbrzmiewały dźwięki muzyki. To za sprawą IV Parafialnego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Parafię Świętego Stanisława BM. Uczestnicy wydarzenia: dzieci, młodzież i dorośli mogli wysłuchać dwóch świetnych zespołów – Dekalog i Malita, wziąć udział w licznych zabawach prowadzonych przez grupę animacyjną Takt, obejrzeć ciekawą prezentację samochodu strażackiego. Z okazji zbliżających się Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 młodzież z Parafialnego Centrum ŚDM prowadziła punkt informacyjny jednocześnie włączając się w akcję dobroczynną pod hasłem “Bilet dla brata”. Nowością były przejazdy drezynami rowerowymi trasą dawnej kolei wąskotorowej. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyły przejażdżki konną pod profesjonalną opieką. Podczas trwania pikniku każdy mógł skosztować specjałów przygotowanych przez poszczególne miejscowości naszej parafii. Na zakończenie pikniku zostało zapalone tradycyjne ognisko przy którym razem z grupą seniorów można było pośpiewać różne pieśni i piosenki przy akompaniamencie akordeonu.Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa