Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 11 października 2015 r. z okazji Dnia Papieskiego w naszej parafii gościliśmy zespół „Full Power Spirit” z Bielska Podlaskiej. Zespół istnieje od 2001 roku i tworzy muzykę chrześcijańską w nurcie hip – hop, a dzisiaj zaprezentuje się w składzie: Mirosław Kirczuk i Marek Dzyr, a także gościnnie Olga Szomańska, znana m.in. z Oratorium Piotra Rubika „Tu Es Petrus”.
Po Mszy Świętej o godzinie 10:00 i 12:00 zespół zaprezentował dwa koncerty ewangelizacyjne ku czci Świętego Jana Pawła II Patrona Rodziny. Dziękujemy Fundacji „Scalam – prostujemy drogi życia” z siedzibą w Przasnysz, która była głównym dobroczyńcą tego szczególnego wydarzenia.

Zdjęcia: Katarzyna Bugaj

Zdjęcia: Grzegorz Zieleniecki
Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa