Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W sobotę 28 września br. Grupa AA “Szansa” przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Czernicach Borowych zorganizowała uroczysty miting otwarty z okazji IV rocznicy powstania grupy wsparcia “Szansa”;. Spotkanie rozpoczęło się Mszą świętą w kościele parafialnym o godzinie 18:00, którą sprawował ks. Michał Gaszczyński – proboszcz. Po Mszy świętej uczestnicy z całego Północnego Mazowsza przeszli do Strażnicy OSP w Czernicach Borowych, gdzie licznie uczestniczyli w otwartym mitingu dzieląc się swoimi świadectwami podjętej abstynencji i umocnionej wiary.

Zdjęcia autorstwa Pana Grzegorza Zielenieckiego

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa