Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach wakacyjnych spotkań z muzyką sakralną i nie tylko, w niedzielę 10 sierpnia w czasie Mszy Świętej o godzinie 15:00 gościliśmy wśród nas zespół o nazwie „Pax et bonum” (łac. pokój i dobro), który od 1979 roku istnieje przy parafii Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Płocku na Górkach. Zespół reprezentowały p. Regina Sałkowska i p. Aleksandra Zych, które śpiewem i muzyką włączyły się w liturgię Mszy Świętej, a później wykonały kilka dodatkowych pieśni i piosenek religijnych, m.in. “Matko o twarzy jak polska ziemia czarnej”, “Jak brzask”, “Czarna Madonna”, “W ciszy wzywam Cię”, “Naucz mnie”, “Cichy zapada zmrok”.


Utwory muzyczne:


Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa