Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

6 sierpnia po Mszy Świętej w Katedrze Płockiej na szlak wiodący na Jasną Górę wyruszyli pielgrzymi z diecezji płockiej. Wśród nich w grupie Złotej znalazło się 120 pątników z dekanatu przasnyskiego, makowskiego i dzierzgowskiego, którym przewodniczy ks. Radosław Dąbrowski z przasnyskiej fary. Pierwszy dzień pielgrzymowania to odcinek 35 km z Płocka do Sokołowa. Przez cały dzień z przasnyskimi pielgrzymami wędrowały relikwie Świętego Jana Pawła II, a gościem specjalnym w grupie był biskup Piotr Libera.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa