Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej
19 stycznia 2021 - II NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 17.01.2021 Dzisiaj druga niedziela zwykła w r ... +++ 18 stycznia 2021 - Intencje Mszy Świętych 18.01.2021 – 24.01.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 17 stycznia 2021 - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2021 +++ 13 stycznia 2021 - ROK ŚWIĘTY JAKUBOWY 2021 +++ 13 stycznia 2021 - AP+ Wspieram Ewangelizację Więcej informacji >>> +++ 13 stycznia 2021 - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO „B” 10.01.2021 Chrzest Święty jest przejściem z ... +++ 11 stycznia 2021 - Intencje Mszy Świętych 11.01.2021 – 17.01.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 7 stycznia 2021 - MODLITWA O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE +++ 7 stycznia 2021 - Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2021 +++ 7 stycznia 2021 - Komunikat przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji na Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom przypadający w Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2021 r. +++ webdesign

17 czerwca społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. w kościele parafialnym, podczas której dziękowano Bogu za całoroczną pracę.  19 czerwca  2019 r. o godz. 8.00 dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęły swoją uroczystość zakończenia roku szkolnego. Od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu o godz. 9.00 rozpoczęła się akademia z okazji zakończenia roku  szkolnego dla uczniów starszych. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I – VIII i oddziałów gimnazjalnych, nauczyciele,  przedstawiciele instytucji współpracujących ze szkołą oraz rodzice.  Swą obecnością zaszczycili nas także: Wójt Gminy Czernice Borowe Pan Wojciech Brzeziński, Przewodniczący Rady Gminy Czernice Borowe Pan Jacek Bartołd,  Wiceprzewodniczący Rady Gminy Czernice Borowe Pan Włodzimierz Stolarczyk, ks. Michał Gaszczyński Proboszcz Parafii Czernice Borowe oraz Państwo Bożena i Piotr Stoberscy –  rodzina Patronki szkoły.

Pani Małgorzata Góralczyk dyrektor szkoły podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczą w bieżącym roku szkolnym oraz skierowała wiele ciepłych słów do uczniów kończących szkołę, nauczycieli, rodziców oraz darczyńców. Po przekazaniu sztandaru i ślubowaniu absolwentów nagrodzono uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym ciężko i systematycznie pracowali, rozwijali swoje umiejętności oraz promowali szkołę. Przedstawiciele Rady Rodziców  oraz Rodzice absolwentów serdecznie podziękowali pani dyrektor Małgorzacie Góralczyk za bardzo dobrą i owocną współpracę. Podczas tej uroczystości pożegnano wieloletniego pracownika szkoły Panią Grażynę Karczewską oraz nauczycieli: Panią Magdalenę Goliasz, Panią Monikę Rogalską oraz Pana Łukasza Wróblewskiego. Absolwenci pożegnali się z całą szkolną społecznością. Podziękowali Pani Dyrektor, Wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji za trud włożony w naukę i wychowanie. Jeszcze raz zaprezentowali też wszystkim  poloneza. Koleżanki i koledzy z klasy VII podarowali uczniom kończącym szkołę pamiątkowe upominki. Podczas tegorocznej akademii nie brakowało wzruszeń i łez, które były wyrazem wyjątkowej atmosfery panującej w szkole oraz ciepłych i serdecznych relacji między uczniami i wychowawcami.

 Tekst: Marzena Kołakowska

Rok liturgiczny 2020/2021


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego