Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej
27 października 2020 - Ciekawy film na uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i miesiąc listopad +++ 25 października 2020 - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 25.10.2020 Trzydziesta niedziela zwykła w rok ... +++ 25 października 2020 - Intencje Mszy Świętych 26.10.2020 – 01.11.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 25 października 2020 - APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI PRZED UROCZYSTOŚCIĄ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH Zbliża się dzień 1 listopada, a ... +++ 23 października 2020 - Odpust ku czci Świętego Łukasza Ewangelisty 18.10.2020 +++ 23 października 2020 - Drzewko araukaria chilijska podarowane do kościoła +++ 22 października 2020 - Kościół filialny w Sadykrzu ustanowiony Sanktuarium Diecezjalnym pw. św. Rocha Kościół filialny w Sadykrzu w pa ... +++ 20 października 2020 - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 18.10.2020 Dwudziesta dziewiąta niedziela zwy ... +++ 19 października 2020 - Intencje Mszy Świętych 19.10.2020 – 25.10.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 19 października 2020 - Próbne podłączenie lamp wokół cmentarza parafialnego 17.10.2020 +++ webdesign

17 czerwca społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. w kościele parafialnym, podczas której dziękowano Bogu za całoroczną pracę.  19 czerwca  2019 r. o godz. 8.00 dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęły swoją uroczystość zakończenia roku szkolnego. Od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu o godz. 9.00 rozpoczęła się akademia z okazji zakończenia roku  szkolnego dla uczniów starszych. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I – VIII i oddziałów gimnazjalnych, nauczyciele,  przedstawiciele instytucji współpracujących ze szkołą oraz rodzice.  Swą obecnością zaszczycili nas także: Wójt Gminy Czernice Borowe Pan Wojciech Brzeziński, Przewodniczący Rady Gminy Czernice Borowe Pan Jacek Bartołd,  Wiceprzewodniczący Rady Gminy Czernice Borowe Pan Włodzimierz Stolarczyk, ks. Michał Gaszczyński Proboszcz Parafii Czernice Borowe oraz Państwo Bożena i Piotr Stoberscy –  rodzina Patronki szkoły.

Pani Małgorzata Góralczyk dyrektor szkoły podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczą w bieżącym roku szkolnym oraz skierowała wiele ciepłych słów do uczniów kończących szkołę, nauczycieli, rodziców oraz darczyńców. Po przekazaniu sztandaru i ślubowaniu absolwentów nagrodzono uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym ciężko i systematycznie pracowali, rozwijali swoje umiejętności oraz promowali szkołę. Przedstawiciele Rady Rodziców  oraz Rodzice absolwentów serdecznie podziękowali pani dyrektor Małgorzacie Góralczyk za bardzo dobrą i owocną współpracę. Podczas tej uroczystości pożegnano wieloletniego pracownika szkoły Panią Grażynę Karczewską oraz nauczycieli: Panią Magdalenę Goliasz, Panią Monikę Rogalską oraz Pana Łukasza Wróblewskiego. Absolwenci pożegnali się z całą szkolną społecznością. Podziękowali Pani Dyrektor, Wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji za trud włożony w naukę i wychowanie. Jeszcze raz zaprezentowali też wszystkim  poloneza. Koleżanki i koledzy z klasy VII podarowali uczniom kończącym szkołę pamiątkowe upominki. Podczas tegorocznej akademii nie brakowało wzruszeń i łez, które były wyrazem wyjątkowej atmosfery panującej w szkole oraz ciepłych i serdecznych relacji między uczniami i wychowawcami.

 Tekst: Marzena Kołakowska

Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego