Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej
5 maja 2021 - NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI „B” 03.05.2021 Dzisiaj obchodzimy uroczystość Na ... +++ 4 maja 2021 - Papież modli się na różańcu za zmarłych na koronawirusa – rozpoczął się “maraton modlitewny ” o ustanie pandemii Wiele osób bezpośrednio dotknięt ... +++ 4 maja 2021 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA „B” 02.05.2021 Dziś piąta niedziela Wielkanocy i ... +++ 4 maja 2021 - Msza Święta w intencji OSP Czernice Borowe 03.05.2021 +++ 4 maja 2021 - Msza Święta w intencji maturzystów 03.04.2021 +++ 3 maja 2021 - Intencje Mszy Świętych 03.05.2021 – 09.05.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 2 maja 2021 - Zapowiedzi przedślubne 02.05.2021 – 09.05.2021 Damian Piotrowski – parafia pw. ... +++ 1 maja 2021 - Nabożeństwa majowe Nabożeństwo majowe w dni powszedn ... +++ 30 kwietnia 2021 - Weronika Korthals – On – Jan Twardowski – poezja śpiewana +++ 27 kwietnia 2021 - Sakrament Chrztu Świętego Zuzanny Kijewskiej 25.04.2021 +++ webdesign

17 czerwca społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. w kościele parafialnym, podczas której dziękowano Bogu za całoroczną pracę.  19 czerwca  2019 r. o godz. 8.00 dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęły swoją uroczystość zakończenia roku szkolnego. Od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu o godz. 9.00 rozpoczęła się akademia z okazji zakończenia roku  szkolnego dla uczniów starszych. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I – VIII i oddziałów gimnazjalnych, nauczyciele,  przedstawiciele instytucji współpracujących ze szkołą oraz rodzice.  Swą obecnością zaszczycili nas także: Wójt Gminy Czernice Borowe Pan Wojciech Brzeziński, Przewodniczący Rady Gminy Czernice Borowe Pan Jacek Bartołd,  Wiceprzewodniczący Rady Gminy Czernice Borowe Pan Włodzimierz Stolarczyk, ks. Michał Gaszczyński Proboszcz Parafii Czernice Borowe oraz Państwo Bożena i Piotr Stoberscy –  rodzina Patronki szkoły.

Pani Małgorzata Góralczyk dyrektor szkoły podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczą w bieżącym roku szkolnym oraz skierowała wiele ciepłych słów do uczniów kończących szkołę, nauczycieli, rodziców oraz darczyńców. Po przekazaniu sztandaru i ślubowaniu absolwentów nagrodzono uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym ciężko i systematycznie pracowali, rozwijali swoje umiejętności oraz promowali szkołę. Przedstawiciele Rady Rodziców  oraz Rodzice absolwentów serdecznie podziękowali pani dyrektor Małgorzacie Góralczyk za bardzo dobrą i owocną współpracę. Podczas tej uroczystości pożegnano wieloletniego pracownika szkoły Panią Grażynę Karczewską oraz nauczycieli: Panią Magdalenę Goliasz, Panią Monikę Rogalską oraz Pana Łukasza Wróblewskiego. Absolwenci pożegnali się z całą szkolną społecznością. Podziękowali Pani Dyrektor, Wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji za trud włożony w naukę i wychowanie. Jeszcze raz zaprezentowali też wszystkim  poloneza. Koleżanki i koledzy z klasy VII podarowali uczniom kończącym szkołę pamiątkowe upominki. Podczas tegorocznej akademii nie brakowało wzruszeń i łez, które były wyrazem wyjątkowej atmosfery panującej w szkole oraz ciepłych i serdecznych relacji między uczniami i wychowawcami.

 Tekst: Marzena Kołakowska

Rok liturgiczny 2020/2021
Poczta www

Archiwa