Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 24 listopada 2013r. przeżywaliśmy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która jednocześnie była zakończeniem ogłoszonego 11 października 2012r. przez papieża Benedykta XVI Roku Wiary. We wszystkich kościołach diecezji płockiej podczas każdej Mszy świętej wierni odnawiali przyrzeczenia chrztu świętego, a także śpiewano pieśń dziękczynną “Ciebie Boga wysławiamy”. Szczególny charakter w naszej parafii tego dnia miała Msza święta o godzinie 15:00 z udziałem młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa