Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Elektrosmieci

Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie zaprasza do włączenie się do ogólnopolskiej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W dekanacie Przasnysz odbędzie się ona w środę 29 października 2014 r. Do parafii w Czernicach Borowych samochody odbierające ten sprzęt podjechały by o godz. 10:00. Sprzęt, który zbieramy to m.in.:
– sprzęt gospodarstwa domowego (pralki, lodówki, odkurzacze..)
– sprzęt RTV ( radia, telewizory, odtwarzacze CD ….)
– sprzęt biurowy (komputery, klawiatury, kopiarki…)
Instytucje, który potrzebują kartę odbioru mogą taką uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą Green Office Eccologic, która w naszym imieniu zbiera i utylizuje ten sprzęt. Adres e-mailowy w sprawie karty odpadu to: biuroakcji.pkwp@gmail.com

W razie pytań proszę dzwonić lub można kontaktować się poprzez e-maila.

Pozdrawiam
ks. Bogdan Michalski
Pomoc Kościołowi w Potrzebie
tel: 605-053-619
e-mail: b.michalski@pkwp.org

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa